SquadBlast

Rok 2042 nepřináší radostné zprávy. Naše planeta se potácí v úpadku: bankrotující vlády, nemilosrdní diktátoři a sebestředné korporace, které ovládají svět. Násilí a nespravedlnost proti bezmocnému obyvatelstvu jsou na denním pořádku. Ale záblesk naděje přichází. Ozbrojené gangy, organizované tajemnou skupinou, jsou odhodlány bojovat proti této útlaku.

SquadBlast je free-to-play multiplayerová hra, která nabízí nový pohled na střílečky. Týmové bitvy jsou pečlivě vyvážené pro férový zážitek a hra je snadno ovladatelná. V SquadBlast má každý výstřel svůj význam. Budete muset adaptovat různé taktiky pro zvítězit v různých herních módech. Hrajte napříč platformami zdarma na Xbox Series S|X, Xbox One, PS4, PS5, Nintendo Switch, iOS, Android, webu, cloudu a PC s plnou podporou ovladačů.

Vyberte si z řady hrdinů, každý s vlastními schopnostmi, abyste ovlivnili průběh bitvy ve prospěch vašeho týmu. Každý najde svého oblíbeného, ale pro úspěch budete muset ovládnout je všechny – a dokonce měnit hrdiny uprostřed bitvy, aby jste překazili sny soupeřů o vítězství!

Přineste všechny své dovednosti z oblíbených FPS. Po vyprázdnění hlavní zbraně přepněte na sekundární. Vyberte si blízký boj, aby jste se pohybovali rychleji. Použijte rocketjump pro vyšší skok. Klouzejte po rampách, dělejte bunny hop, přeskakujte projektily a mnohem více.

Vstupte do bitvy a ovládněte každý základní multiplayerový mód, od TDM po Capture the Point až po Payload. Nebo si vyberte vlastní zápas, kde si můžete vybrat mapu, mód a pravidla, která vám nejvíce vyhovují. Díky perfektnímu rollback netcode můžete očekávat plynulý zážitek. Veďte svůj tým na úchvatná místa po celém problémovém světě roku 2042.

Jedno je jisté – ve SquadBlast je obrovské množství zbraní, od útočných pušek po raketomety až po experimentální supa zbraně. Zkuste si je všechny a najděte styl hry, který maximálně využívá jejich potenciál.

Hra je snadno ovladatelná a všechny ovládací prvky jsou přesně tam, kde byste je čekali, ať už hrajete s ovladačem nebo myší a klávesnicí.

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux