My Little Farmies 

Začínalo to obyčejným zeleným polem – ale podařilo se ti proměnit tento malý pozemek v rušnou středověkou vesnici. Kladeš cesty, stavíš nádherný mlýn, pěstuješ obilí, zeleninu a ovoce, sklízíš svou úrodu a zpracováváš ji na nespočet zboží, které prodáváš svým netrpělivým zákazníkům. Zažij zábavnou farmářskou hru My Little Farmies. Vytvoř si svou vlastní středověkou vesnici podle svých představ v této poutavé hře na magnáta. Chovej zvířata, věnuj se zemědělství a rozšiřuj svůj vliv.

Objev rozsáhlé možnosti, které tato unikátní stavitelská hra nabízí. Chovej králíky, kuřata, husy, ovce, prasata, dobytek a mnoho dalších zvířat. Zpracovávej přírodní produkty, jako jsou vejce, mléko a maso, v různých výrobních řetězcích na luxusní zboží. Čeká tě vzrušující kombinace farmářské hry a hry na magnáta!

Úspěšně spravuj svou vesnici, aby se stala prosperujícím městem s kvetoucím obchodem. Využij zemědělství a chov zvířat v této farmářské hře, abys zanechal svou stopu. Mlej obilí na mouku a peč voňavý chléb nebo zpracovávej švestky na šťávu a pálenku. Vylepšuj své budovy a dekoruj svou vesnici!

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux