Snake Force

Snake Force není nijak náročná na ovládání a pochopení principu hry. Pokud jste jako malý hrávali hru Snake, tak Vás tato hra bude stoprocentně bavit.  Není to klasický had, který by požíral jablka, ale jedná se o nenáročnou střílečku, kde musíte zachránit své “bratry“, kteří jsou ve hře spoutáni a hlídají je protivníci, které musíte postřílet. Jakmile osvobodíte své bratry, tak se za vás postaví do řady a kopírují vaší přesnou cestu a pokud vystřelíte, tak všichni míří na to místo kam míříte vy a tím pádem máte proti soupeři větší sílu ublížení. A pokud máte nastavené friendly demage, tak se může stát, že zastřelíte sami sebe, neboli přesněji řečeno vaši bratři. 

Na to, že hra je v celku jednoduchá, tak dokáže i pěkně potrápit. Ve hře si musíte dávat pozor na spoustu prvků, jako je například čas, za který musíte osvobodit své bratry a doběhnout do cíle. Dále jsou ve hře sudy, na které když vystřelíte, tak do dvou až tří vteřin vybuchnou a můžou Vás zabít, ale na druhou stranu Vám mohou hodně pomoci při zneškodňování vašich soupeřů. 

Další jedna zvláštnost, která se mi hodně líbí na této hře je ta, že si můžete zvolit zda chcete používat cheaty nebo ne. Ve hře jsou dostupné hned dva cheaty a tím prvním je, že si můžete přivolat další své bratry a zvětšit si tak svého hada. Takže pokud ztratíte některého ze svých členů, tak si jej můžete ihned nahradit. Druhým cheatem si můžete pomoci tak, že když je na Vás moc protivníků, tak je zneškodníte náhlým výbuchem v jejich místě. Přesto, že toto jsou cheaty pro usnadnění hraní, tak i tak je s tím hodně zábavy a člověk se nenudí. Né vždy například výbuch vyjde a omylem odbouchnete sami sebe. 

Snake Force ke stažení zdarma

Snake Force systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Windows 10
  • Procesor: 1.7 GHz
  • Paměť: 2 GB RAM
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 950
  • DirectX: Verze 11
  • Pevný disk: 2 GB volného místa

Doporučené HW požadavky

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux