Smite

Multiplayerová hra, za kterou je podepsána americká společnost nesoucí název Hi-Rez Studios. Hra rozhodně patří mezi jedny z nejnovějších na trhu, jelikož vydání proběhlo na jaře roku 2014. Pokud budeme chtít tuto hru konkrétně zařadit, potom se nejlépe hodí žánr MOBA. Tedy v překladu typ hry, který se skládá z různých arén, ve kterých bojujete proti svým nepřátelům. Ty ve hře Smite tvoří nejenom umělá inteligence, ale samozřejmě i reální protivníci, tedy skuteční lidé, kteří si daný titul také poměrně výrazným způsobem oblíbili. Vše ale musí začínat prvotním výběrem, tedy výběrem boha, za kterého budete bojovat. Zvolit si lze z různých typů, tedy z různých konkrétních mytologií. Následně už nic nebrání samotnému zpuštění boje.

Svou postavu je samozřejmě možné neustále inovovat, a to pomocí různých herních objektů. Tím základním je jistě zlato, za které lze nakupovat předměty, ale také vylepšovat schopnosti postavy a její bojeschopnost. Nejlépe lze zlato získat zabitím nepřátelského vojáka, nebo jiného protivníka. Dalšími důležitými prvky hry jsou ale i různé předměty, které se v průběhu hry nakupují. To však pouze ve chvíli, kdy se nebojuje, a jste s vaší postavou v místě vaší základny.

Co je na hře Smite rozhodně velmi zajímavé a doslova unikátní, to jsou různé herní módy. O klasické aréně jsme se již zmínili. Ta počítá s dvěma pětičlennými týmy, které logicky bojují proti sobě. Tým postupně ztrácí body, a jakmile je s nulou, prohrává. Dále jsou ale k dispozici i klasické bojové linie, a to nejčastěji v džungli, kde je úkolem zničení nepřátelských věží. Podobný princip ale přináší také herní mód nesoucí název Assault. Zde je vám přidělen konkrétní bůh, větší obnos zlata a jste doslova vpuštěni do boje. Logicky ale můžete bojovat i formou dobývání základen každého z týmů, nebo se snažit zneškodnit nepřátelského titána.

Smite ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows XP SP2, Windows Vista or Windows 7
  • Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
  • RAM: 2GB (XP), 3GB (Vista, Win7)
  • Graphic card: ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher
  • Sound card: DirectX compatible sound card
  • Hard drive: 10 GB free

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux