Scavengers

Střílečka Scavengers vyšla v dubnu letošního roku. Co může tahle novinka hráčům nabídnout?

Bohaté zkušenosti z jiných sérií

Za novým herním titulem stojí vývojáři z Midwinter Entertainment a Improbable Worlds Limited. Autorský tým už nasbíral vcelku bohaté zkušenosti na sériích Call of Duty, Battlefield a Halo. Jak se mu podařilo je zúročit?

Originální mix battle royale a tradiční arénové střílečky označili samotní tvůrci jako „koompetici“ nebo také zkratkou PvEvP. Fanoušci akčních her tak měli už od roku 2018 dost prostoru k přemýšlení o tom, jak bude tahle novinka vypadat.

Týmový multiplayer je zasazený do prostředí divočiny. Některým fanouškům tohoto žánru tak už na počátku připomněla známou hru Destiny.

Už na první pohled je jasné, že se přeneste na mimořádně nehostinnou planetu. Cíl vaší mise v této sci-fi survival hře není až tak jednoduchý. V první řadě musíte samozřejmě přežít. To vám v postapokalyptickém světě zasaženém jadernou zimou budou citelně stěžovat zástupy mutantů a nájezdníků ovládajících planetu.

Klíčová bude spolupráce

Další součástí vašeho pohybu po zamrzlé tundře bude sbírat i suroviny. Ty musíte odevzdat umělé inteligenci, které se říká Matka.

Ve hře se proti sobě utká až 60 hráčů ve dvou desítkách týmů po třech. Co dokážete můžete předvést ve světě o celkové rozloze 9 kilometrů čtverečních. Klíčem k vítězství v této střílečce se stává rovněž spolupráce.

Hře se podařilo docílit kvalitní hratelnosti a nabízí i poměrně zajímavý svět. Nudit se u obrazovek nebudete ani při snaze najít ten nejlepší loot. Zajímavé jsou taktéž různé herní systémy, jako jsou například specifické schopnosti jednotlivých hrdinů.

Hráči rovněž ocení, že Scavengers je dostupná zdarma v režimu free-to-play. Hráči se s touto novinkou mají možnost seznámit na Steamu a Epic Games Store. Dostupná je hra pro platformy PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows.

Scavengers ke stažení zdarma

Scavengers systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Windows 10
  • Processor: Core I5-6500 or equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 380
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 15 GB available space

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux