S.K.I.L.L. Special Force 2

S.K.I.L.L. Special Force 2
S.K.I.L.L. Special Force 2

Poměrně známé studio Gameforge je právě tím, které stojí za touto střílečkou, která spadá o oblíbeného freetoplay segmentu. To znamená, že si ji každé může zahrát zcela zdarma, bez nutnosti za ní platit jakékoliv částky. To mu samozřejmě umožní zažít dokonalou akci, která je podpořena vcelku povedenou grafikou, která velmi věrně ztvárňuje celý herní svět a samotné lokace, ale také jednotlivé postavy, nebo jejich zbraně. Pokud je řeč právě o nich, určitě je nezbytné říci, že výběr je více než široký. K tomu je ale také třeba přidat bohatý výběr dalšího vybavení, nebo samotnou možnost upravit si konkrétní herní postavu dle našich požadavků. Široké množství map a herních módů jsou poté třešničkou na dortu, jakou Skill Special Force 2 přináší.

To, že se nudit skutečně nebudete, zajistí i fakt, že se není třeba bát nekvalitně naprogramované umělé inteligence. Jedná se o propracovanou online hru, takže všichni protivníci jsou reální hráči z celého světa. Hra je postavena tak, že se v rámci jednoho bojiště celkem střetne až 16 hráčů. A to samozřejmě ve dvou hlavních módech. Pokud vám zase až tak nezáleží na spolupráci s ostatními, zvolte klasický deathmatch. Pokud však máte raději týmovou hru, nabídne vám titul i team deathmatch, kdy zkrátka musíte zničit všechny nepřátele nepřátelského týmu.

Není to ale jediná možnost, jelikož stejně tak je k dispozici také režim hry nesoucí název Seizure. Ten je postaven na tom, že musíte získat tajné informace týmu druhého – tedy režim vycházející z klasického kradení vlajek. Posledním módem je Survival, kdy jste jako jednotlivci či skupina vydáni na pospas nepřátelským alienům, kteří se budou pokoušet vás zneškodnit, a vy se tedy budete muset bránit. A k tomu vám pomůže již zmíněný bohatý arzenál zbraní, nebo helma a ochranné vybavení, které vás udrží déle naživu.

Odkazy

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky

CPU: Core2 Duo E6600
RAM: 2GB RAM
Graphics: Geforce 8600 GT
Hard Disk: 4GB
OS: Windows XP Windows XP, Vista, 7
DirectX: 9.0c

Gameplay

Přidej první příspěvek

Rozjeď diskuzi

Tvůj email nebude nikde publikován.


*