Plokoth

Plokoth je nová atmosférická 2D plošinovka plná zábavy a různých překvapení, kterou je možné si stáhnout zcela zdarma. Tato 2D plošinovka se odehrává ve velmi specifickém prostředí, kterým je tajemná džungle.

V této hře naleznete celkem tři oblasti, které můžete se svým hrdinou prozkoumávat. Mimo jiné můžete společnými silami porazit také nejvyšší veřejné skóre.

Princip hry

Principem hry je projít s Plo cestu džunglí a pomoci jí zničit jádro nemoci, která infikovala jeho přítelkyni Oth. Na této cestě na vás ovšem čeká celá řada neuvěřitelných úkolů, které je třeba splnit abyste jádro této šílené nemoci zničili. Plokoth je velmi roztomilá atmosférická 2D plošinovka, která představuje ideální oddechovku v příjemném prostředí džungle, které je pro hry tohoto typu ne tak časté.

Jak hru hodnotí její hráči?

Hra Plokoth má velmi dobré recenze a to zhruba 4,6 z 5. Původní verze této hry stála bezmála 4 dolary a více. Plokoth je ovšem ke stažení zcela zdarma. Právě free stažení přimělo ke hře celou řadu nových hráčů, kteří si hru okamžitě zamilovali. Aby také ne, kdy je hlavní hridna Plo tak sympatický, a to stejně tak, jako zápletka, která vás hrou provází.

Kromě jiného hráči oceňují také velmi příjemné grafické zpracování hry Plokoth. Animace jsou velmi dobře zpracované a hráči přesně vědí, co mají dělat, kde mají hledat potřebné pomůcky ke hraní.

Hra není prvoplánová

Ač by se vám na první pohled mohlo zdát, že cíl hry je jasný a že je možné ho splnit během několika málo levelů, opak je pravdou. Hra Plokoth vůbec není prvoplánová a věřte nebo ne, hraní vás bude bavit až několik desítek hodin. Není totiž vůbec snadné projít celou plošinovku na jeden zátah. Cesta je totiž strastiplná a Plo bude potřebovat vaši neustálou pomoc při hledání cesty k viru, kterým se nakazila jeho přítelkyně Oth. Díky tomu váš čekají hodiny zábavy a vzrušení.

Plokoth ke stažení zdarma

Plokoth systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Win 10
  • Procesor: Intel i7-7700HQ CPU @ 2.80 GHz
  • RAM: 8 GB RAM
  • GPU: GeForce GTX 1050 Ti

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux