Omega Strikers

Download | Systémové požadavky PC | Galerie

Omega Strikers je hra, která byla vydána v roce v roce 2020. Stojí za ní vývojáři z Odyssey Interactive Inc. Jaká je?

Fotbal v netradičním hávu

Akční strategická videohra je tak založena na krátkých online multiplayerových zápasech, jichž se účastní vždy dva týmy po třech hráčích. Novinkový titul se odehrává z pohledu shora dolů, přičemž je v průběhu vidět celá hrací plocha najednou.

Omega Strikers je kompetitivní hra 3v3, ve které je hlavním cílem vyřadit soupeře a vstřelit gól nepřátelskému týmu pomocí výbušných útoků a dovedností. Tento málo používaný princip je zajímavým oživením celého konceptu.

Zápasy jsou rychlé až chaotické a napínavé. Vyhrává v nich ten tým, který jako první vstřelí 5 gólů. A abyste si zajistili vítězství, musíte získat alespoň dvoubodový náskok. Nejdůležitější tedy je vstřelit Core neboli jakýsi velký hokejový puk přímo do soupeřovy branky.

Hráči si mohou vybrat mezi různými postavami, které se ve hře jednoduše označují jako Strikers. Každý Striker má jedinečnou sadu schopností, které lze použít k útoku na nepřátelské hráče, přesunu Core, posílení svých spoluhráčů, oslabení nepřátel a dalším činnostem.

Se stopou Rocket League a League of Legends.

Když postava utrpí poškození, propíše se to do jejího ukazatele. Což následně protivníkům usnadňuje její vyřazení ze hry, nebo dokonce umožní ji na krátkou dobu úplně dostat mimo hřiště. Každého Strikera lze navíc odemknout běžným hraním.

Prostřednictvím vzájemných interakcí, jako je střílení gólů nebo vyřazování nepřátel máte dále možnost získávat zkušenostní body, které mohou vašim postavám v průběhu hry dodávat sílu.

Někteří hráči tak přirovnávají princip Omega Strikers ke kombinaci Rocket League a League of Legends. Je velmi jednoduchý a výhodou je jednoznačně to, že ho už prakticky po několika minutách pochopí naprosto každý. I absolutním nováčkům bude k osvojení stačí jen 10 minut.

Ovšem pozor Omega Strikers skýtá, byť na to nevypadá, prakticky tisíce hodin zábavy. Přesně tolik budete totiž potřebovat k tomu, abyste tuto hru dokonale zvládli. Jedinečnost celé hry vás tak zaručeně bude bavit.

Omega Strikers ke stažení zdarma

Omega Strikers systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • OS: Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-4430 or AMD FX-6300
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB or AMD Radeon R7 370 2GB
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 4 GB volného místa

Doporučené HW požadavky

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux