KARDS – The WWII Card Game

Milovníci online karetních her se dočkali skutečné chuťovky v podání KARDS – The WWII Card Game. Jak samotný název napovídá, vývojáři z 1939 Games se tentokrát vytáhli a přišli s karetní hrou z prostředí druhé světové války, která má potenciál k oslovení širokého spektra hráčů.

Druhé světové války se hráč zúčastní na straně jedné z pěti velmocí

Každý hráč si může zvolit z jednoho z pěti hlavních balíčků, které představují nevýznamnější státy, jež se druhé světové války zúčastnily. Je libo SSSR, USA, Německo, Velkou Británii nebo Japonsko? Každá z těchto zemí má své specifické balíčky. Ocenit je nutné skutečnost, že ty jsou vzájemně velmi dobře vyvážené. Hráč začíná hru se 40 kartami, přičemž stavět může své vlastní balíčky. K tomu si může zvolit jednoho spojence, přičemž karty z jeho balíčku smí použít.

Nepřítele ohrozíte jen z přední linie

Každá karta obsahuje tři základní hodnoty, a to útok, životy a hodnotu nezbytnou k pohybu/útoku. Zajímavým prvkem hry je její rozdělení na přední a zadní linii. Pouze z přední linie je přitom možné útočit na nepřítele! Karty se dělí na tanky, letadla a pěchotu. Zážitek ze hry umocňují pečlivě zpracované animace a povedené zvukové efekty. Hra funguje na jednoduchém principu, kdy za vítězství získá hráč hvězdičku, aby ho následně určité množství posunulo na další level.

Hearthstone má svého zdařilého nástupce

KARDS – The WWII Card Game má rozhodně potenciál oslovit i hráče, kteří nejsou přímo fanatiky vojenské tematiky. Doporučit je třeba nejprve trénink PvE a teprve posléze přistoupit ke hře PvP, čímž se hráč vyhne zbytečným prohrám. Jestliže hráče v minulosti zaujal kupříkladu Hearthstone, je vyzkoušení této hry takřka povinností. Vysoce je třeba hodnotit fakt, že každá karta má své specifické dovednosti, jimiž ty ostatní nedisponují, takže nad jejím využitím je třeba opravdu přemýšlet.

KARDS – The WWII Card Game ke stažení zdarma

Download Game

Systémové požadavky

  • OS: Windows 7 SP 1
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 3 GB available space
  • Additional Notes: Not recommended for Intel integrated graphics

Wallpapers / Screenshots

1 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux