Ghost Recon Frontline

Ghost Recon Frontline pochází z dílny vývojářů Ubisoft. Jak tento pokus o to, zaujmout hráče v rámci v žánru battle royale dopadl?

Ubisoft se snaží o nápravu reputace v žánru battle royale

Dlužno dodat, že vývojářský tým francouzského Ubisoftu skládá s Ghost Recon Frontline pomyslný žánrový reparát. Střílečka Hyper Scape, která byla prvním pokusem v tomto segmentu, mezi hráči prakticky upadla v zapomnění.

Navázat se studio tentokrát rozhodlo na populární vojenskou sérii Ghost Recon. Další díl dostal podtitul Frontline. Jedná se o multiplayerovou free-to-play akci, která hned na úvod konzervativně smýšlející hráče příliš nepotěšila.

Střílečku bude možné hrát z pohledu první osoby. Půjde o multiplayer, v němž dispozici dostanete velkou mapu, na níž se bude moci vyskytovat maximálně 102 hráčů na kolo. Pohybovat se budete v kulisách otevřeného světa s názvem Drakemoor.

Hra má k dispozici několik herních režimů. Nejvíc se ale skloňuje ten s názvem „Expedice“. Právě ten je variací na battle royale. Hráči v ní utvoří týmy tvořené vždy trojicí. V takovémto složení na vás čeká plnění různých úkolů. Potěší i to, že hra bude k dispozici zcela zdarma.

Co nabídne Ghost Recon Frontline

V rámci této novinky se dočkáme například možnosti využití mnoha dopravních prostředků, jako jsou helikoptéry či různá vozidla.

Ubisoft také slibuje uplatnění některých méně typických prvků. Chybět bude tradiční mechanika stále se zmenšujícího území, naopak ochuzeni nezůstanou hráči o značný realismus.

Od konkurenčních titulů odlišuje Ghost Recon Frontline systém povolání/tříd postav. Vojáci tak dostanou do vínku různé vlastnosti, vybavení i specifické dovednosti. Zatím se hovoří o tom, že k dispozici budou třídy útočné (odolní útočníci), podpůrné (staví krytí) a průzkumné (zvědové a střelci na dálku).

Klíčové ve hře bude hlavně využití taktiky. Spolehnout se tak budete moci na celou řadu taktických nástrojů, jako je například ostřelovací věž. V otevřeném světě se tak budete muset naučit využívat celou řadu strategických bodů a hlavně začít spolupracovat.

Ghost Recon Frontline ke stažení zdarma

Ghost Recon Frontline systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Windows 10 64-bit
  • CPU: Intel Core i5-4460 or AMD Ryzen 3 1200
  • RAM: 8GB
  • GPU RAM: 4GB
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 670 / Nvidia GeForce GTX 760 / Nvidia GeForce GTX 960 or AMD Radeon RX 470

Doporučené HW požadavky

  • OS: Windows 10 64-bit
  • CPU: Intel Core i7-6700K or AMD Ryzen 5 1600
  • RAM: 16GB
  • GPU RAM: 6GB
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480

Wallpapers / Screenshots

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux