Gear Up

Máte rádi tankové bitvy? Pokud ano, je hra Gear Up tou správnou volbou pro vás samotné. Rozhodně ale nečekejte boje s klasickými tanky, se kterými se můžete setkat v celé řadě jiných herních titulů. V rámci hry Gear Up si totiž tank postavíte sami. Tedy abychom byli konkrétní, je to spíše zajímavé bitevní vozidlo s výrazným kanonem, než tank jako takový. Každopádně výhodou je to, že v rukou máte desítky možností toho, jak si daný bitevní stroj uzpůsobit k obrazu svému. A to proto, aby byl rychlý, obratný, a hlavně aby jeho palebná síla byla skutečně účinná. A to vše vám hra Gear Up samozřejmě dokáže nabídnout.

Zdarma, či s placeným vylepšením 

Stejně jako řada podobných titulů, i Gear Up samozřejmě spadá do oblíbeného segmentu freetoplay. Znamená to, že můžete hru hrát zcela zdarma, bez nutnosti kupování jak titulu, tak dalších věcí. Přesto se vyplatí investovat nějakou tu korunu, jelikož díky ní získáte ve hře Gear Up mnohé výhody, a to právě v souvislosti se svým bojovým vozidlem. Ideální volba, jak své protivníky vyřídit mnohem snadněji. To totiž nemusí být vždy tak jednoduché, a to z toho důvodu, že vaším soupeřem je skutečný člověk, nikoliv naprogramovaná umělá inteligence. Zkrátka online hraní je dnes trendem, který nelze zastavit.

Bojujte v rámci různých módů

Rozhodně se nebojte toho, že by vás čekal jenom nudný a nezajímavý boj. V rámci herních módů vám totiž Gear Up nabídne možnost bojovat v rámci klasického režimu deathmatch, kdy je vaším úkolem zničit každého protivníka na mapě. Můžete ale bojovat i v týmech a vyřídit všechna vozidla nepřátelského týmu. Pravděpodobně to nejzajímavější, co vás ve hře Gear Up čeká, je však režim dobývání, jelikož ten už postaven na nutnosti různých strategií a taktik. Stejně tak na spolupráci s ostatními členy právě vašeho týmu, který může být složen z hráčů celého světa.

Gear Up ke stažení zdarma

Download Game

HW / systémové požadavky PC:

  • OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 / Windows 8
  • Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher.
  • DirectX®: 11
  • Hard Drive: 1 GB HD space
  • Sound: Any supported by the OS
  • Other Requirements: Broadband Internet connection
  • Additional: Windows XP is not supported.

Gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=sHQExt_L4zg

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux