FlightGear

Létání bylo už odnepaměti opředeno celou řadou tajemství a také tím, že lidé zkrátka toužili dostat se na oblohu. Dnes totéž můžeme uskutečnit i my, ale většinou jako pasažéři. Pokud vás však láká letadlo pilotovat, máte k tomu jedinečnou možnost, a to díky simulátoru s názvem FlightGear. Ten v první řadě potěší už tím, že se jedná o open source projekt. Díky tomu je distribuován zcela zdarma. I přesto rozhodně není třeba mít obavu, že by se jednalo o jakýkoliv nekvalitní produkt. Právě naopak. Srovnávat se tak může s mnoha komerčními simulátory, které dnes patří mezi skutečnou špičku daného žánru.

To hlavní, co nás jako hráče a zájemce o to proletět se letadlem zaujme, to je propracovaná 3D grafika. V tomto směru se vsázelo na skutečnou realitu, v rámci které máte možnost proletět se nejenom v reálných strojích skutečných leteckých společností, ale reálný je také jejich interiér. Samozřejmě nejvíce vás zaujme kokpit letadel, který je stejný, jako v reálném typu, který si zvolíte. Samozřejmostí je vybrat si konkrétní letoun, který máte zájem pilotovat. V tomto ohledu je v nabídce téměř vše, co dnes můžete na obloze vidět. Nejvyužívanější jsou samozřejmě velká dopravní letadla, která ke svému pilotování svádějí nejvíce. V rámci něho umožní FlightGear jednoduchý, ale i náročnější pilotní mód.

Že se při hře rozhodně nudit nebudete, dokazuje také fakt, že vám bude k dispozici celá řada různých lokací. V závislosti na zvoleném letounu tak budete mít možnost startovat či přistávat nejenom na oblíbených světových letištích, ale stejně tak budete mít možnost přistát třeba na letadlové lodi. Neméně oblíbená jsou ale letadla s plováky, díky kterým pevný povrch konkrétního letiště snadno vyměníte za hladinu jezera. A to už vyžaduje jistou dávku zkušeností Tak neváhejte a sami si vyzkoušejte, zda na to opravdu máte, nebo nikoliv.

FlightGear ke stažení zdarma

Download Game

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux