Fish Fillets

Fish Fillets je skvělá logická hra, která potrápí i opravdu extrémně nadané hráče. K tomu, abyste dosáhli cíle, budete muset z každého kola osvobodit dvě malé rybky. Ty uvízly v podmořském smetišti a nemohou se dostat pryč.

Celou hrou vás budou provázet malý delfín a ještě menší zlatá rybka, které vás navíc budou bavit svými úžasnými a vtipnými dialogy. Navíc jsou jejich postavy skvěle namluveny, takže se budete opravdu srdečně smát.

Ovládání je jednoduché – k dispozici máte dvě rybky, které se mohou pohybovat čtyřmi směry. Větší z nich má tu vlastnost, že dokáže posouvat nebo i zvedat železné věci, což menší zlatá nedokáže. Ovšem se silou přichází i velikost, takže pokud se budete chtít dostat do nějakého zúženého prostoru, nezbývá vám, než použít mrštnou zlatou rybku. Tím, že budete kombinovat jejich vlastnosti a odsouvat a přemisťovat jednotlivé mořské harampádí nakonec obě dostanete šťastně ven. Ale mnohdy to bude přemýšlení a zkoušení na dlouhé hodiny. Hra je tedy pro trpělivé a cílevědomé hráče.

Fish Fillets ke stažení zdarma

HW / systémové požadavky

Minimální

  • OS: Win XP, Win 2000, Win 98, Win 95
  • HDD: 289,28 MB

Gameplay

Galerie

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux