CS2D

Hra je založená na výběru mezi stranou protiteroristů a padouchů. Protiteroristé jsou bojovníci proti teroru, jak vyplývá z názvu a jsou členy speciální jednotky. Padouchové kradou rukojmí a pokládají na různá místa bomby. Celá tato hra funguje na principu hry Counter Strike s výjimkou takovou, že hra CS2D je její dvojrozměrná konverze. Vývojářem a vydavatelem této hry je firma Unreal Software, která není v tomto oboru nováčkem. Vydali už spoustu dalších her, které se rychle dostaly na trh. 

Svou postavu ve hře ovládáte z leteckého pohledu. Můžete si zde nastavit i válečnou mlhu, díky které si hru na 100 procent užijete. Máme však zde plno nových map, zbraní, takže se nemusíte bát, že byste něco už znali, pokud hrajete hru Counter Strike. Je zde možnost si nastavit i nové herní režimy. 

Mé hodnocení

Hra se mi velmi líbila. Nádherně propracovaná, postavičky, které si zvolíte, jsou v ní opravdu jak živé. Přenáší vás to do dob válek, vidíte, z pohledu letadla, jak to vše dřív mohlo chodit. Hru určitě doporučuji, stojí za to si ji zahrát. Jak už jsem říkala, je zde spousta nových map, nových zbraní. Můžete si nastavit nové herní módy. Užijete si opravdu spoustu zábavy. A věřte, že se vám jen tak od počítače chtít nebude! V komunitě si dokážete najít nové kámoše, které s vámi hru budou hrát. Může jít i o cizince, kteří také tuto hru hrají a startuje zdokonalování se v anglickém či jiném jazyce. Prostě pecka. Už je jen na vás, jak hru ohodnotíte vy. Za mě 8/10. 

CS2D ke stažení zdarma

CS2D systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Win 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
  • Procesor: 1 GHZ
  • RAM: 256 MB
  • GPU: 64 MB
  • DirectX: Version 9.0
  • HDD: 50 MB volného místa

Doporučené HW požadavky

  • HDD: 100 MB volného místa

Wallpapers / Screenshots

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux