Chicken Invaders Universe

Download | Systémové požadavky PC | Galerie

Chicken Invaders Universe je masivně multiplayerová online hra vyvinutá společností InterAction Studios. Je součástí populární série Chicken Invaders, která se vyznačuje arkádovou hratelností a humornými motivy zaměřenými na boj proti invazi vesmírných kuřat.

Ve hře Chicken Invaders Universe se hráči ujmou role pilota vesmírné lodi, který má za úkol bránit Zemi před hrozbou kuřat. Hra se odehrává v rozsáhlém, vzájemně propojeném vesmíru plném stovek různých hvězdných systémů, které je třeba prozkoumat a dobýt.

Hráči si mohou upravovat své vesmírné lodě pomocí široké škály zbraní, vylepšení a upgradů a mohou se spojit s ostatními hráči a společně řešit mise a výzvy. Hra obsahuje také kompetitivní režimy pro více hráčů, v nichž mohou hráči soupeřit mezi sebou ve vesmírných bitvách a dalších výzvách.

Hra Chicken Invaders Universe je rychlá a akční, se zaměřením na arkádové střílení a uhýbání. Hráči se musí probít skrz vlny kuřecích vetřelců, vyhýbat se jejich útokům a sbírat bonusy.

Grafika hry je barevná a kreslená, s rozmarným stylem, který hře dodává humor a kouzlo. Celkově je Chicken Invaders Universe zábavná a poutavá hra, která nabízí hodiny návykové hratelnosti pro hráče všech věkových kategorií.

Chicken Invaders Universe ke stažení zdarma

Chicken Invaders Universe systémové požadavky PC

Minimální HW požadavky

  • OS: Windows 7/8/8.1/10
  • Paměť: 1 GB RAM
  • DirectX: Verze 11
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 400 MB volného místa

Doporučené HW požadavky

Wallpapers / Screenshots

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napiš svůj názor a ohodnoť hrux