Anno Online

Anno Online
Anno Online
Anno Online
Hodnocení hráčů

Strategickou sérii s názvem Anno určitě není třeba zkušeným hráčům nijak dlouze připomínat. Základem hry Anno Online je samozřejmě svět, tedy konkrétní mapa, která doslova čeká na to, až na ní vybudujete svou osadu, která bude postupně přerůstat ve velmi rozsáhlé sídlo, až obrovské středověké město. Právě do středověku je děj této hry zasazen, podobně jako všechny její předchozí verze, které byly pouze offline variantami. Současná verze, tedy Anno Online staví na oblíbeném freetoplay módu a možnosti hraní přímo v prohlížeči. Tím logicky láká jak hráče toužící po kvalitní bezplatné hře, tak i hráče, kteří si chtějí průchod hrou za drobný finanční obnos ulehčit.

Propracovanost samotné hry spočívá i v širokých možnostech toho, co vše lze vůbec postavit a vybudovat. Nejenom dokonalá grafika, ale i varianty budov, kterých je více než sto, jsou zárukou toho, že nebudete zklamáni ani po dlouhých hodinách hraní. Navíc vývojáři mysleli i na nezbytnost samotného plánování. Stejně jako reálné město, i to vaše v Anno Online žije vlastním životem, který je závislý na samotných financích. A právě kolem nich se vše točí, což vyžaduje často nutnost analytického přemýšlení, plánování a postupů, které povedou k upevňování vaší pozice a ke spokojenosti obyvatel města.

Součástí plánování je ale nutnost starat se o aktuální produkci, kterou může využít třeba k obchodům s ostatními hráči, kteří hru stejně jako vy pravidelně hrají – a to po celém světě. Dané obchody tak zvyšují celkovou zajímavost a lákavost této hry. K tomu přidejte také neustálé objevování nebo odkrývání mapy, ale stejně tak i případné hájení vašeho území, na kterém se vaši osadníci, tedy obyvatelé vašeho města nacházejí. Dokážete ho udržet při životě a v neustálém rozvoji? Neváhejte a vyzkoušejte si to v této jedinečné strategii s dokonalou tradicí, ale zcela novým hávem.

Hrát Anno Online

Upozornění! 
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu.

Gameplay

Galerie

Přidej první příspěvek

Rozjeď diskuzi

Tvůj email nebude nikde publikován.


*